شما متن های داخل گوشی (پست های وبلاگ ها و کانال ها ) و متن داخل کتاب و رومه و یا هر متن دیگری رو چطوری مطالعه می کنید ؟!

یعنی چشمی یا با زبان ؟!

من از همون بچگی تا الان متاسفانه زبانی مطالب رو میخونم ، اوایل  انرژی لازم رو داشتم اما الان

اولین جایی که به درد میاد دهانمه :( بعدم چونه ام بشدت درد میگیره :( بعدم زود زود دهانم خشک میشه و به آب نیازمند میشم و از همه بدتر نفس کم میارم:|

جدیدا شده معضل برام و واقعا سخت شده خوندن مطالب برام و حتی گاها از خیر خوندن میگذرم چون بشدت اذیت میشم.

نمیدونم چطوری خوندن مطالب رو با چشمام تقویت کنم و خودمو از شر خوندن با زبان (دهان ) رها کنم ؟!:|  

راههای که تو اینترنت دیدم رو گاها امتحان کردم ولی هیچی عایدم نشد که از خوندن با زبان دورررر بشم :(  

برای همینه واقعا یکمدته پست های طویل رو اصلا نمیتونم بخونم و متاسفانه از خیر خوندنش کاملا میگذرم 

یا حتی از خیر  کتاب خوندن.

حنجره ام دیگه طاقت اینجور خوندن ها رو نداره :(( بقول معروف طاقتش طاق شده :((

دوست دارم فقط مطالبی اگر میخونم کوتاه باشه یا تصویری یا حتی صوتی .

الان این پست هم نوشتمم اذیتم .

بیشتر از این دیگه خودم و شما رو اذیت نمیکنم و پست زیر را تمام میکنم.

اگر این پست رو نوشتم  به دو علت بود یک احیاناً راهکاری اگر دارین بهم بگین

دو : قضاوتم نکنید این چند وقت که چرا نمیخونمتون و یا اگر میخونمتون چرا خاموشم !

یکی از علت های اصلیم برای نخوندم هام همین دلیل مهم بوده و هست.

برم که بیشتر از این اذیت نشم.

سوالی که ذهنم رو به خودش این روزها مشغول کرده

برسد به دست تمام زائرینی که قرار برن زیارت عتبات عالیات

در راستای پست سی و یک شهریور ( با یک هفته تاخیر برسد به دست شباهنگ و سایر دوستان )

رو ,خوندن ,پست ,های ,؟ ,چطوری ,با زبان ,چطوری مطالعه ,ها و ,و یا ,یا حتی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش بیمه عمر در اصفهان | برترین نوع بیمه عمر در ایران | بیمه لاکچری دانلود پرژه مهر کتابیران مجله مد و لباس مردانه و زنانه| شلوار جین| پیراهن| استایل سلوی امتحانی BTS fanfiction دکوراسیون داخلی خرید، فروش و اجاره بلوار اباذر ۰۹۰۲۴۵۴۴۸۸۸ راه های مقابله با کرونا serveer